Zespół

9

Danuta Stenka

Aktorka

Ten projekt pozwala dostrzec, że tkwią w nas ogromne możliwości. Pokazuje, że ludzie osiągający sukcesy, robiący karierę, ludzie, o których myślimy, że dostali zdecydowanie więcej od losu, są właściwie tacy sami jak my. Oni tylko uświadomili sobie, że mają możliwości, że mają potencjał i zrobili z tego użytek.

IMG_5434

Andrzej Moszczyński

Prezes zarządu

Moim celem jest, żeby Andrew Moszczynski Institute, zgodnie ze swoją wizją, pomógł podnieść jakość życia jak największej liczbie ludzi. Cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć.

IMG_1269

Mateusz Rossowiecki

Project manager

Z przyjemnością uczestniczę w tworzeniu projektu, który może pomóc tak wielu ludziom. Jestem mocno przekonany, że to bardzo istotne, by każdy z nas potrafił zrozumieć samego siebie, poznał swoje możliwości, a na ich bazie potrafił wyznaczyć i realizować cele przynoszące satysfakcję i radość życia.

FMX_0688-kopiazm

Jerzy Sthur

Aktor

Praca nad tymi wykładami uzmysłowiła mi, jaką osobowością ja sam dysponuję i co jeszcze powinienem w sobie zmienić, bo zawsze jest coś do zmiany. Wierzę, że każdemu ze słuchaczy, troszeczkę za moją pomocą, te wykłady mogą podpowiedzieć, kim rzeczywiście jest i do czego powinien dążyć w swoim życiu, aby mógł uznać je za udane.

FMX_6847 kopia

Krystyna Czubówna

Lektorka

Lubię ludzi, lubię robić coś, co przyniesie im pożytek. Stąd też po zapoznaniu się z wykładami AMI przyjęłam propozycję uczestniczenia w powstaniu ich wersji audio. Wiem, że taki sposób przekazu jest bardzo ważny dla ludzi mających kłopoty ze wzrokiem albo będących w ciągłym niedoczasie i wykorzystujących na przyswajanie nowej wiedzy godziny spędzane w samochodzie, pociągu czy autobusie.

IMG_2704

Zofia Migus

Konsultant biznesowy

Współpraca z Instytutem pozwala mi obcować z niezwykłymi, twórczymi, pełnymi pasji ludźmi. Misja i wartości kreowane przez Instytut są dla mnie drogowskazem prowadzącym do dobrego spełnionego życia.

IMG_2982

Tomek Ciciński

Grafik DTP

Pracując nad publikacjami Instytutu, mogę realizować się zawodowo, rozwijać kreatywność i wyobraźnię, a jednocześnie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o własnej osobowości.

FMX_6710 kopia

Adam Ferency

Aktor

Większość z nas potrzebuje wsparcia, by iść do przodu. Takim wsparciem mogą być wykłady, w których nagraniu uczestniczyłem. Nie dają one gotowych recept, zgodnie zresztą z misją wydawcy – zawartą w słowach: Nie pouczamy, inspirujemy. To mi się podoba, bo specjalistów od „jedynie słusznych dróg” mamy już zbyt wielu.

IMG_6120

Olgierd Łukaszewicz

Aktor

Druga część kolekcji, przy której miałem zaszczyt pracować, zatytułowana „Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości”, znakomicie oddaje to, do czego ja dochodziłem latami. Ludzie, zarówno młodzi, jak i ci starsi, dzięki tym wykładom – przystępnym i jasnym – mogą zdobyć wiedzę, która pozwoli im iść przez życie aktywnie i twórczo, czyli odczuwać jego pełnię.

IMG_3706

Alicja Kaszyńska

Redaktor naczelny

Wierzę, że życie jest plastyczne i można je samodzielnie kształtować, tak by było piękne. Publikacje Instytutu mówią o tym, jak to zrobić, z przyjemnością więc uczestniczę w ich powstawaniu.

IMG_4068

Marcin Kotowski

Prawnik

Uważam, że rozwój osobisty, będący przedmiotem działań AMI, jest bardzo ważny, bo umożliwia osiągnięcie szczęścia. Działalność Instytutu może polepszyć jakość życia milionów ludzi na całym świecie. Jest to przedsięwzięcie, w które warto się zaangażować.

IMG_6262

Grażyna Wolszczak

Aktorka

Wielką przyjemnością było dla mnie nagrywanie tych wykładów, bo ich tezy w dużym stopniu odzwierciedlają moje poglądy. Jestem przekonana, że życie powinno przynosić satysfakcję, że trzeba myśleć pozytywnie, że każdy z nas potrzebuje wiary w siebie i innych kluczowych cech umożliwiających urzeczywistnienie własnych marzeń. Każdy chciałby mieć życie ekscytujące, przynoszące radość i dające poczucie spełnienia. Wierzę, że te wykłady mogą pomóc to osiągnąć.

IMG_5971

Piotr Borowiec

Lektor

W trakcie nagrań w wielu miejscach utożsamiałem się z przedstawianymi treściami, a ich przekaz był dla mnie klarowny, interesujący i inspirujący. Sądzę, że dla wielu osób wykłady te mogą być bardzo pomocnym narzędziem w próbie skonfrontowania się z samym sobą. A na pewno są ciekawym materiałem do przemyśleń dotyczących pytania: „Jak żyć?

IMG_4020

Ewa Ossowska

Redaktor

Związałam się z Instytutem, bo jego publikacje pogłębiają moją wiedzę na temat człowieka oraz mechanizmów rządzących jego osobowością, a mnie samą inspirują do samorozwoju.

IMG_1355

Dorota Śrutowska

Redaktor

Moją ambicją jest, by powstawały teksty zrozumiałe i interesujące oraz pełne inspiracji. Największą radość sprawia mi praca nad publikacjami pomagającymi zrozumieć siebie, innych, życie. Dlatego jestem w Instytucie.

IMG_9503

John McCarthy

Tłumacz, redaktor

Współpracuję z Instytutem, ponieważ projekty tu realizowane są nie tylko ciekawe, lecz także rozwijające moją własną osobowość. Praca nad nimi wraz z zespołem optymistycznych ludzi tworzących Instytut daje mi dużo satysfakcji. Wierzę, że publikacje przygotowane przez AMI w pozytywny sposób wpłyną na życie ich odbiorców.