Czy jesteś gotowy

O kim myślał Andrzej przygotowując program wykładów? O osobach które mają silną motywację do działania i doświadczania zmian. Celem takich osób jest wykorzystanie własnego potencjału, co jest równoznaczne z rozwinięciem konkretnych umiejętności, zdobyciem wiedzy, którą pragną jak najszybciej wykorzystać w praktyce.

Z obserwacji Andrzeja wynika, że kandydaci na skutecznych przedsiębiorców, posiadają jasność tego czego pragną, to również bardzo zdeterminowani ludzie kultywujący na co dzień sumienność i uczciwość. Nie trzeba ich motywować, aby zajęli się czymś – aby opanowali jakiś temat. Oni zanurzają się w konkretnej sprawie i stają się ekspertami w jakieś dziedzinie.

Bardzo często wpadają w tak zwany stan flow. Czyli potrafią się czegoś uczyć nawet przez 80 godzin z krótkimi przerwami na sen i szybkie jedzenie. Jeśli jakiś temat jest ich zdaniem ciekawy, to właśnie ta ciekawość ich zupełnie pochłania. Stan szczęścia i spełnienia jaki im towarzyszy podczas nauki jest niemal jak narkotyk.

Jaka jest propozycja Andrzeja ? Poprzez swoje wykłady może być twoim doradcą. Jego celem jest dzielić się własnymi doświadczeniami na temat „skutecznych strategii” działania oraz umiejętności rozwiązywania wyzwań.

Wiedza którą się dzieli, dotyczy głównie obszaru kompetencji miękkich. Ten kierunek wiedzy pozwolił mu na osiągnięcie różnych wartościowych celów biznesowych.