Atlas szczęścia

Helen Russell

Czy potrafisz zdefiniować szczęście? Dla Ciebie może być to sukces zawodowy, rodzinny czy towarzyski. A jak na szczęście zapatrują się np. rdzenni mieszkańcy Amazonii, Syberii czy Eskimosi? Tego z pewnością jeszcze nie wiesz, ale za pośrednictwem książki „Atlas szczęścia” napisanej przez brytyjską dziennikarkę Helen Russell masz szansę odkryć, co jest źródłem szczęścia w różnych szerokościach geograficznych.

33 sposoby na szczęście

Twoja filozofia życiowa się nie sprawdza? Stres towarzyszy Ci każdego dnia i nie wiesz, jak znaleźć sens swoich działań? Helen Russell przedstawia, jak do bycia szczęśliwym dążą mieszkańcy różnych krajów. Autorka zabierze Cię w podróż dookoła świata i odkryje tajemnice spełnienia życiowego. Trafisz wraz z nią do Islandczyków, którzy wyznają filozofię, że z czasem wszystko się ułoży. Odwiedzisz Chiny, gdzie poznasz, co może nadać głębszy sens Twoim działaniom. A może będziesz niczym Szwedzi, którzy w naturze i wiejskim życiu poszukują ucieczki przed zgiełkiem i pędem nowoczesnego świata?

To tylko kilka krajów spośród aż 33, które będziesz odkrywać wraz z brytyjską dziennikarką, która aktualnie mieszka w Danii. Ma ona otwarte spojrzenie na kwestie trybu życia, poszukiwania swojej ścieżki i jej celów.

Zmień swoją codzienność

„Atlas szczęścia” Helen Russell nie jest zwykłą książką, a podręcznikiem, który wskaże Ci, w jaki sposób możesz stać się szczęśliwy i spełniony. Z każdego kraju opisanego w poradniku zaadoptuj do swojego życia taki sposób na uzyskanie stanu szczęścia, który będzie Ci najbardziej odpowiadać.

 

https://andrewmoszczynski.com/wp-content/uploads/2021/05/18-1-1920x1180.jpg

Zostaw komentarz